Değerli çalışan adaylarımız,

Vestel, 15’i yurtdışındaki toplam 22 şirketi ve 16 bin kişilik büyük ailesiyle dünyanın en son teknolojilerini üretmek için çalışıyor. Bu büyük Vestel ailesi, tek bir ortak hedef etrafında kenetleniyor: Türkiye’yi uluslararası teknoloji liginde en iyi şekilde temsil ederek, dünyanın en ileri teknolojilerini üreten bir marka olduğumuzu göstermek ve yerli üretim teknolojiyi ülkemizin en önemli ihracat kalemlerinden biri yapmak.

Avrupa’nın tek lokasyon üzerinde üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden Vestel City’deki Ar-Ge mühendislerinden üretim hattının başındaki ustalarımıza, iç ve dış pazardaki pazarlama ve satış ekiplerimizden bayilerimize, müşteri hizmetlerimizden yetkili servislerimize tüm çalışan ve iş ortaklarımız, bu ortak amaç için çalışıyor. Hedefimiz hem Türkiye’yi Vestellendirmek, hem de dünyanın en ileri teknolojilerini üreterek dünya pazarında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Bizim için başarının tanımı bu.

Çalışanlarımızın heyecanı ve tutkusu bizi başarıya taşıyacak en önemli gücümüz. Bu nedenle Vestel ailesinin her bir üyesi bizim için çok değerli. Gücünü çalışanlarından alan bir şirket olarak çalışanlarımıza güç katmayı en önemli sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Yüksek lisans ve doktora eğitim olanaklarından kişisel gelişim ve yetenek yönetimi programlarına, kariyer planlarından sosyal aktivitelere, çalışma koşullarından yan haklara kadar çalışanlarımıza her alanda en iyi imkânları sunmaya büyük önem veriyoruz.

Sadece çalışanlarımıza değil, çalışan adaylarımıza da aynı özenle yaklaşıyoruz. Bize gelen hiçbir iş başvurunuzu yanıtsız bırakmayarak sizlere tek tek geribildirimde bulunmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu özenimiz, şirketimize ‘İnsana Saygı Ödülü’ kazandırmakla kalmadı, bizi aynı zamanda çalışan adayları nezdinde ‘Türkiye’nin En Beğenilen Firması’ ve ‘Anadolu’nun En Çok Başvuru Alan Firması’ yaptı. Bu başarılarımızdan büyük gurur duyuyoruz.

Siz değerli çalışan adaylarımızın da Vestel ailesi içinde yetkinlik, deneyim ve beklentilerinize uygun birer pozisyon edinmesini arzu ediyoruz. Vestel Kariyer’in kendinize uygun iş imkânlarından haberdar olabilmeniz ve bizimle doğrudan iletişime geçebilmeniz için faydalı bir platform olacağına inanıyoruz.

Hem Türkiye’yi Vestellendirme hareketinin bir parçası olmak ve uluslararası arenada Vestel’i temsilen #GururlaYerli demek isteyen, hem de dünyanın en son teknolojilerini üretme ve tüketiciyle buluşturma heyecanımızı paylaşan yeni çalışma arkadaşlarımızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hepinize Vestel’deki kariyer yolculuğunuzda başarılar dilerim.

Saygılarımla.

Turan ERDOĞAN

Vestel İcra Kurulu Başkanı