Gizlilik Bildirimi

Vestel Elektronik A.Ş., kendisi ile paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğinin korunmasına inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin ne şekilde kullanılacağı hakkında aşağıda tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu nedenle, bu Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenlik Politikamızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği

www.vestelkariyer.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz bilgiler, Vestel Elektronik A.Ş. tarafından, aynı grup içinde yer aldığı diğer Zorlu Holding şirketleri ile paylaşılabilecektir.

Vestel Elektronik A.Ş. yukarıda yer alan istina dışında bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde 3. şahıslara açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Vestel Elektronik A.Ş., kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Vestel Elektronik A.Ş.ve aynı grup içinde yer aldığı diğer Zorlu Holding şirketleri tarafından iş,staj,kariyer fırsatları hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.